fbpx

Dzięki Wam zebraliśmy już 39% potrzebnej kwoty – 5425 zł

„Dziękujemy!

Wesprzyj rodziców i nauczycieli – to oni są na pierwszej linii frontu z samotnością młodzieży. To oni widzą ich lęk i odsuwanie się od świata. Pomóż stworzyć skuteczne narzędzia.

Wesprzyj nas na zrzutce!

Lub przez tradycyjny przelew

Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii
ul. Konarskiego 6/4
61-114 Poznań
Nr konta: 38 1090 1476 0000 0001 1625 0228

Wesprzyj nas 1% podatku KRS:  0000386395

Przyszłość i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży leży w naszych rękach. Potrzebujemy Ciebie, by ratować ich przed pochłonięciem przez ekrany, strach i izolację. 

 

EtatwSieci - darowizna

Wybieram kwotę:

37 zł - to koszt godziny dyżuru online dla młodych zgłaszających się o wsparcie na www.pytam.edu.pl
62 zł - tyle kosztuje udział jednego ucznia w naszych warsztatach profilaktycznych. Dzięki Tobie będziemy mogli więcej zajęć przeprowadzić bezpłatnie.
108 zł - pokryje koszt dyżuru telefonicznego naszych ekspertów


Skąd kwota?

Na co dzień jesteśmy w naszym zespole w trzy osoby. Nie dysponujemy sekretariatem, biurem i licznym zespołem. Jesteśmy my i nasze gorące serca pragnące zrobić coś Dobrego. By nie wziąć na siebie za dużo, ale też móc zaprezentować wysoki poziom, potrzebujemy Waszej pomocy.

  • graphic recording – 3000 zł brutto – każdy z wykładów zostanie narysowany w formie notatki wizualnej. Pozwoli to sprawnie wrócić do treści wykładowcy, na długo po Konferencji. Te rysunki są po prosty śliczne!
  • prowadzenie Konferencji – 2000 zł brutto – to koszt nie tylko prowadzącego, ale także licencja oprogramowania czy obsługa czatów i sekcji komentarzy – Konferencja będzie równolegle na dwóch mediach społecznościowych;
  • reklama płatna – 1000 zł – chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, bo wiemy że nasi wykładowcy dostarczą wiedzę na wysokim poziomie. Wierzymy, że jest to wiedza potrzebna na tu i teraz.
  • obsługa po-konferencyjna (certyfikaty; dokumentacja etc) – 2000 zł – rozesłanie kilkuset (a tylu się spodziewamy, bazując na minionych doświadczeniach) imiennych certyfikatów oraz obsługa
  • warsztaty po konferencji – 4000 zł chcemy zaproponować Nauczycielom serię warsztatów z niektórymi z naszych Gości, by pogłębić temat i nie zatrzymywać się tylko na Konferencji.
  • publikacja po Konferencji – 2000 zł pragniemy dokonać transkrypcji Wystąpień i – wraz z zapisem graficznym – opublikować w formie PDFa (a jeśli środki pozwolą, także wydrukować).

Zobacz co do tej pory udało się nam, dzięki Darczyńcom takim jak Ty – Oś Czasu Fundacji